تبلیغات
یه آسمون آبی - کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت؛ فارس پیک با قدرت ذهن به هر چه می‌خواهیم برسیم

کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت؛ فارس پیک با قدرت ذهن به هر چه می‌خواهیم برسیم

چهارشنبه 22 آذر 1396 01:38 ق.ظ

 

کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت؛ فارس پیک با قدرت ذهن به هر چه می‌خواهیم برسیم • فارس پیکس

 • کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت؛ فارس پیک با قدرت ذهن به هر چه می‌خواهیم برسیم • فارس پیکس


  شناسنامه کتاب

  عنوان اصلی کتاب: As a Man Thinketh

  عنوان کتاب به فارسی: آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت

  نویسنده: جیمز آلن

  سال انتشار: ۲۰۰۶

  درباره‌ی کتاب

  نخستین نسخه‌ی کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت در سال ۱۹۰۳ منتشر انجام گرفت. این کتاب در واقع یک مقاله‌ی ادبی هست. مقاله‌ای در مورد قدرت تفکر، مخصوصا قدرت تفکر در مورد مسائل خوشحال‌کننده و زیبا. آلن تلاش کـــرده متن کتاب را هرچه ساده‌تر بنویسد. به همین خاطر خواننده به‌آسودهی می‌تواند آموزه‌های او را متوجه شود. در نتیجه عمل کـــردن به این آموزه‌ها و پیشنهادها هم خیلی دشوار نیست. آلن به شما یاد می‌دهد کلید همه‌چیز، چه نیکو چه بد در ذهن شمهست. هرچه وارد خانومدگی‌تان می‌شود تحت کنترل افکار شمهست. اگر صبورانه و هوشمندانه بر اساس این افکار عمل کنید می‌توانید خانومدگی‌ خود را از نو بسازید و شرایط آن را تغییر دهید. آلن می‌گوید:

  • این کتاب به شما کمک می‌کند به خودتان کمک کنید؛
  • این کتاب راهنمایی برای افراد متفکر هست؛
  • این کتاب در مورد قدرت و هستفاده‌ی صحیح از افکار هست.

  آیا این کتاب برای شمهست؟

  کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت برای کسانی هست که به دنبال دانایی واقعی هستند. کسانی که می‌خواهند خانومدگی خود را از نو رقم بخانومند. در این کتاب نویسنده مصرانه می‌گوید: نخستین مسئولیت شما این هست که از آگاهی خود به درستی هستفاده کنید. آلن همچنین در این کتاب از اضطراب نقل کرد می‌گوید. اضطرابی که تایمی قدرت آگاهی خود را درک می‌کنید دامن‌گیر شما می‌شود. او می‌گوید تایمی می‌بینید افکار شما چقدر اهمیت دارند نگران همه‌ی افکار منفی خود می‌شوید. همچنین ممکن هست نگران شوید که نتوانید ذهن خود را کنترل کنید.

  آلن در این کتاب به شما می‌گوید این طبیعت انسان هست. شما تنها کسی نیستید که این ترس را دارید. برای اینکه کنترل خوهسته‌ها و افکار خود را به دست بیاورید باید متداوم درگیر آنها باشید. باید از ذهن خود آگاه باشید ولی خود را زیادی سرخانومش نکنید. باید بتوانید افکار منفی را به گذشته بسپارید و فقط به زمان حال فکر کنید. آلن می‌گوید باید روی آنچه می‌خواهید تمرکز کنید. اگر نمی‌دانید چه می‌خواهید روی افکاری تمرکز کنید که به شما می‌گویند چه می‌خواهید. این تنها راه موفقیت هست.

  کتاب آنگونه که انسان می اندیانجام گرفت حجم زیادی ندارد و احتمالا در کاهش از یک ساعت می‌توانید آن را پایان کنید. ولی همه‌ی کسانی که آن را خوانده‌اند اصرار دارند یک بار خواندن آن کافی نیست. هر بار که این اثر ارخانومده را می‌خوانید متوجه نکات جدیدی می‌شوید. هر بار تأثیری که کتاب روی شما می‌گذارد متفاوت هست.

  در حاشیه

  جیمز آلن کتاب‌های زیادی در همین رابطه نوشته هست. «ذهن شما غالب هست»، «آنگونه که یک خانوم می‌اندیانجام گرفت»، «هشت ستون موفقیت»، «از فقر تا قدرت» بهترین نمونه‌های نثر آلن هستند.

  جیمز آلن را به عنوان یکی از پایه‌گذاران کتاب‌های توسعه فردی می‌شناسند. او در سال ۱۸۶۴ در انگلستان به دنیا آمد. بعد از مرگ پدرش، او به ناچار مدرسه را ترک کـــرد و وارد بازار کار انجام گرفت. در سال ۱۸۹۸ بالاخره کاری را پیدا کـــرد که با روحیات او سازگاری افزایشی داشت: نویسندگی در روخانومامه‌ی «هرالد عصر طلایی». در همین سال‌ها بود که او نخستین کتاب خود را به نام «از فقر تا قدرت» منتشر کـــرد. بعد از آن آلن تا زمان مرگش در سال ۱۹۱۲ سالی یک کتاب نوشت.

  خواندن این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید

  تغییر را در خانومدگی خود احساس کنید: در زمان کاهش، ده برابر افزایش کار کنید


  ۶۴۰۰۰تومان


برچسب ها: کتاب ، آنگونه ، که ، انسان ، می ، اندیانجام ، گرفت؛ ،