تبلیغات
یه آسمون آبی - چگونه به ایجاد یک لیست از ایمیل منجر با استفاده شما Ezine

چگونه به ایجاد یک لیست از ایمیل منجر با استفاده شما Ezine

یکشنبه 3 بهمن 1395 12:08 ب.ظ

 

چگونه به ایجاد یک لیست از ایمیل منجر با استفاده شما Ezine

 • چگونه به ایجاد یک لیست از ایمیل منجر با استفاده شما Ezine

  ۱٫ اول، شما نیاز به ایجاد ezine کنید. یک نام گیرنده و یک خط تگ (USP خود را) برای شما ezine. شما پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP) شما به ارمغان می آورد جدا از رقابت خود را.

  ۲٫ فرمت و فرکانس ezine خود را انتخاب کنید. شما می توانید Ezine و از پیش نوشته شده و ایمیل های از پیش نوشته شده انجام و ارسال آنها را به پاسخگوی خودکار. ارسال ۳ تا ۷ پیام های ایمیل پیگیری و با توجه به برنامه از پیش تنظیم مجموعه ای از آنها را در یک پاسخگوی خودکار ترتیبی است.

  ۳٫ هدایت ترافیک به وب سایت خود را برای ساخت لیست خود را از منجر ایمیل. قرار دهید تا فرم ثبت نام در وب سایت خود را به جمع آوری اطلاعات تماس با منجر ایمیل. بسیاری از مردم در حال ارائه ezines بر روی اینترنت. شما نیاز به فروش مزایای ezine خود را برای گرفتن بازدید کننده خود را برای پیوستن به لیست خود را از منجر ایمیل. برخی از افراد با استفاده از یک صفحه وب کل به تمرکز بر روی ezine خود. یک جعبه پاپ آپ خروج بسیار موثر است.

  ۴٫ چگونه به پول بیشتری را از لیست خود را منجر ایمیل؟ پیگیری و ایجاد روابط با منجر ایمیل خود را. آنها را پیشنهاد در سری پیگیری را به من بده. هنگامی که آنها یک کتاب را سفارش، یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت ویژه برای مثال محصول خود را در ۵۰٪ تخفیف در صفحه تایید خود را. از آنجا که آنها فقط خرید کتاب خود را، آنها با انگیزه هستند و ممکن است بیشتر خرید.

  ۵٫ اعلام ezine خود را به بسیاری از وب سایت ها و لیست های اعلام در دایرکتوری ezine.

  اینجا چند راه برای رانندگی ترافیک وب سایت خود را به ثبت نام برای ezine خود را است.

  ۱٫ درایو مشترکین به ezine رایگان خود را هدف قرار داده، در حالی که ساختمان اعتبار خود را در همان زمان. شما به عنوان یک متخصص در بازار تو رفتگی در دیوار خود را شناخته شده است. ارسال نامه ۳۰۰ – ماده ۵۰۰ کلمه است که به نفع مملو و تمرکز بر روی بازار تو رفتگی در دیوار خود را. ارائه مقالات خود را به دایرکتوری ها مقاله و ناشران ezine.

  در اینجا است چگونه می توانید نوشتن یک مقاله.

  • [۱۹،۴۵۹،۰۰۹] بنویسید ۳ یا ۵ مزایای و یا نقاط [۱۹،۴۵۹،۰۱۰] [۱۹،۴۵۹،۰۰۹] نوشتن ۵۰ کلمات به معرفی، ۵۰ کلمه برای هر یک از ۳ تا ۵ منافع و ۵۰ کلمات را به این نتیجه.
  • نوشتن جعبه منابع در انتهای مقاله که منجر خوانندگان را به وب سایت شما.

  ۲٫ ایجاد یک فایل امضا در هر ایمیل به شما ارسال. فایل امضای باید نام، آدرس ایمیل، بیانیه سود مملو و یک لینک به وب سایت خود را داشته باشد.

  ۳٫ بازاریابی ویروسی – به دور یک، کتاب همکاری مارک رایگان. ایجاد یک کتاب و آن را دور به مشترکین خود را. به آنها اجازه آن را دور در سایت خود. اگر آنها می توانند کتاب نام تجاری، شرکت، آنها یک دلیل برای هدیه دادن آن.

  ۴٫ استفاده از کلمه بازاریابی دهان. شما می توانید راه اندازی یک “ارسال به یک دوست” اسکریپت در وب سایت خود را. اجازه مشترکان خود را برای اشاره سایر مشترکین. پاداش آنها را با ارائه گزارش ویژه رایگان.

  ۵٫ امکان استفاده از تبلیغات کم هزینه است. تبلیغات در ezines و پرداخت به ازای هر کلیک موتورهای جستجو. ارسال نامه توضیحات سود انباشته از ezine کنید. ضبط اطلاعات تماس بازدید کنندگان خود را از طریق جعبه پاپ آپ. ساخت سود خود را آنلاین در حالی که ساختمان خود را از لیست منجر ایمیل.

  ۶٫ همکاری با دیگران به رشد خود را از لیست ایمیل منجر سریع می باشد. ساخت لیست خود را از طریق شرکت ثبت نام. این خدمات ارائه شده توسط یک شبکه همکاری است. بازدید از شبکه خواهد برای یک لیست از eZines در وب سایت خود مشترک شوید. شما همچنین می توانید هزینه با سایر بازاریابان در بازار تو رفتگی در دیوار همان به اشتراک بگذارید. بنابراین به جای پرداخت ۵۰ سنت یک نام، شما هزینه در میان بازاریابان شما همکاری تقسیم می شوند. شما همچنین می توانید با دیگر ناشران ezine همکاری و از آنها بخواهید برای ارائه به شما Ezine رایگان خود را به لیست خود منجر ایمیل. شما باید به مقابله به مثل با انجام همان.

  ۷٫ همکاری با نویسنده مقاله دیگری. در پایین هر دو مقاله خود را قرار دادن هر دو نام و نام خود را.

  ۸٫ اگر شما محصولات خود را، ارائه برنامه های وابسته. وابسته به فوق العاده خود را بازدید کنندگان را به شما مراجعه کنید. شما برای ساختن لیست خود را از ایمیل منجر به از طریق برنامه های وابسته و مشتریان در همان زمان.

  منبع

برچسب ها: چگونه ، به ، ایجاد ، یک ، لیست ، از ، ایمیل ،