تبلیغات
یه آسمون آبی - غلبه بر هاتمیل دهش مسائل

غلبه بر هاتمیل دهش مسائل

دوشنبه 27 دی 1395 01:55 ب.ظ

 

غلبه بر هاتمیل دهش مسائل

 • غلبه بر هاتمیل دهش مسائل

  بسیاری از این فن آوری های جدید در محل خود توضیحی است، و به راحتی از طریق نظارت یک حساب ایمیل ویندوز لایو هاتمیل تست شده است. تعیین اینکه آیا یا نه پیام ایمیل خود را واجد شرایط برای پوشه های ناخواسته هاتمیل را می توان با آزمایش و تنظیم هدر پیام ها، خطوط موضوع و محتوای پیام های ایمیل انجام می شود.

  یکی دیگر از عمل جدید هاتمیل IP گلوگاه، که محدود به تعداد از ایمیل های ورودی هاتمیل را قبول، در هر فرستنده آدرس IP تا زمانی که یک تعداد سازگار از ایمیل می رسد. هنگامی که رسیدن به این تعداد، پس از آن “ارسال تداوم” ایجاد شده است و گلوگاه ظاهرا برداشته شده است. به گفته مایکروسافت، قوام آدرس IP ضروری است به کاهش فعالیت های اسپم:

  ارسال “تداوم” (ثبات) – ارسال از همان آدرس IP با حجم سازگار و فرکانس ماه بیش از ماه است ایده آل. فرستنده نادر که ارسال حجم زیادی یک بار در ماه و یا سه ماهه می تواند به عنوان یک شاخص از یک دزد یا یک سرور به خطر بیافتد. “

  این بدان معنی به بازاریابان ایمیل انبوه مشروع جدید است که وجود خواهد داشت یک دوره حذف انواع وقتی ارسال به ویندوز لایو هاتمیل حساب. تا آستانه سحر و جادو رسیده است، یک فرستنده جدید، با استفاده از یک IP ناآشنا، موفقیت زیادی ندارد ارسال به حساب هاتمیل. از آنجا که مایکروسافت هیچ یک از آستانه منتشر نمی، بازاریاب باید به حدس زدن چگونه بسیاری از آدرس های ایمیل ویندوز لایو هاتمیل به در یک کمپین.

  استراتژی تحویل

  برخی از استراتژی برای کمک به نگه دارید تا هاتمیل دهش تا IP به رسمیت شناخته شده است برای شکستن از آدرس های آسیب دیده از مبارزات انتخاباتی اصلی، و ارسال لیست در قطعات کوچکتر، تا زمانی که دهش را بهبود می بخشد. یکی دیگر از گزینه مشخص است که از این حساب ها را تحت تاثیر قرار سابقه پاسخگو بودن. دریافت کنندگان بدون باز می شود و یا کلیک ضبط شده نباید از فیلتر به اطمینان حاصل شود که تنها حساب ویندوز لایو هاتمیل فعال ترین در یک کمپین گنجانده شده است. این ضروری است که حساب های خفته ویندوز لایو هاتمیل که هیچ فعالیت برای چند ماه نشان کشتار، چرا که پس از عدم فعالیت بسیار، آن آدرس ها را به تله اسپم تبدیل شده، و هر بازاریابی مشروع هنوز هم به آنها ارسال را خواهند گرفت.

  این برنامه شبکه هوشمند خدمات داده، و یا SNDS، اطلاعات عمومی در مورد مسائل تحویل ویندوز لایو هاتمیل برای یک سرور پست الکترونیکی مشخص می کند. نگران نباشید، آدرس IP سرور ایمیل اضافه کردن به آهنگ و مشاهده که در آن هاتمیل است نشان دادن مشکلات تحویل. در حالی که اطلاعات و نه به طور کلی، آن را به یک ابزار ارزشمند برای کمک شناسایی مشکلاتی به طوری که آنها پرداخته می شود.

  برخی از نمونه هایی از آنچه ویندوز لایو هاتمیل می فرستد در برنامه SNDS شامل نتایج فیلتر اسپم که به سه شکسته می دسته ها، سبز، زرد، و قرمز، بر اساس نمره کل از تعدادی از فن آوری فیلتر اسپم در محل. متاسفانه این گزارش را توضیح نمی دهد چه چیزی باعث نمره زرد یا قرمز است. اندازه گیری با ارزش تر از نرخ شکایت اسپم، است که تعداد شکایات شده توسط تعدادی از ایمیل در یک دوره ۲۴ ساعته تقسیم شده است. هدف توصیه می شود ویندوز است زیر ۰٫۳٪. پس از ورود، به SNDS فراهم می کند یک شکست خوب هر از ویژگی های آن دنبال کرده است و نتایج باشد.

  ویندوز لایو هاتمیل نیز معرفی یک برنامه گزارش های ناخواسته ایمیل جدید، که در آن فرستنده ایمیل فله دعوت به اعمال برای کمک به کاهش اسپم. پس از تهیه یک بیت از اطلاعات را برای برنامه ها، داده ها به اشتراک گذاشته شده است پس از اطلاعات شما تأیید

  اگر هیچ چیز دیگری، ثبت نام برای این برنامه می تواند به شما کمک کند آهنگ از آنچه اتفاق افتاده با ویندوز لایو هاتمیل نگه دارید. – دومین ارائه دهنده ISP ایمیل در اینترنت. چه کسی می داند، شاید آن را در نهایت کمک خواهد کرد خلاص شدن از شر اسپم است.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: غلبه ، بر ، هاتمیل ، دهش ، مسائل ،