تبلیغات
یه آسمون آبی - تخفیف خانواده سفر

تخفیف خانواده سفر

دوشنبه 20 دی 1395 06:47 ب.ظ

 

تخفیف خانواده سفر

 • تخفیف خانواده سفر

  این که زمان از سال دوباره! بچه ها از مدرسه و پدر و مادر در حال تلاش برای برنامه ریزی تعطیلات و به دنبال معاملات سفر خانواده. یک جای خوب برای شروع به جستجو آنلاین در http://www.travelwithkids.about.com. این سایت دارای بسیاری از توصیه های خوبی در مورد به کجا بروید و چه برای دیدن در هنگام سفر با تمام خانواده. در بسیاری از دیزنی لند و Disneyworld وجود دارد، هر چند شما همچنین می توانید معاملات بزرگ سفر خانواده به این مقصد است. چگونه در مورد یک تعطیلات به یک رفت و آمد مکرر عجیب و غریب که ارائه می دهد سرگرمی خانواده گرا و فعالیت در امتداد ساحل ماسه سفید بکر مرز با آبی فیروزه ای آب اقیانوس، یا شاید یک کروز خانواده گرا به تعداد پورت های جالب از پاسخ؟

  اگر شما مطمئن نیستید که در آن شما می خواهید برای رفتن و یا آنچه شما می خواهید انجام دهید، شروع به جستجو سایت های سفر اینترنت مانند http://www.expedia.com، http://www.travelocity.com، HTTP: //www.applevacations کام، [http://www.cheaptickets.com]، و یا http://www.suntrips.com برای معاملات سفر خانواده

  یکی دیگر از سایت به اینترنت خوب برای دیدار با بازخورد خوب و اطلاعات مربوط به سفر با کودکان در تمام سنین است HTTP: / /www.familytravelforum.com. این سایت دارای بسیاری از توصیه های خوب و همچنین معاملات سفر خانواده، و یک لیست از بچه دوستانه و اقامتگاههای تفریحی مقصدهای تعطیلات، از جمله وقایع، فعالیت، و اقامت در دسترس است. اگر سفر با کودکان به مکزیک، پس از آن رفت و آمد مکرر فراگیر ممکن است فقط حق. اسکان، غذا، تنقلات، نوشابه، راهنمایی، و مالیات در یک قیمت گنجانده شده، و در بسیاری از استراحتگاه فراگیر، کودکان اقامت و غذا خوردن به صورت رایگان اگر زیر سن دوازده. این یک معامله سفر خانواده بزرگ است، و بسیاری از این استراحتگاه ارائه چیزی برای بچه ها و بزرگسالان در محیط خانواده پسند. سایت های سفر باید بسیار کمی از اطلاعات موجود در استراحتگاه فراگیر، و چه نوع فعالیت برای کودکان می باشد. بسیاری از استراحتگاه امکانات در سایت مراقبت های روزانه و فعالیت برای کودکان در تمام سنین، و آنها را رزرو معاملات سفر خانواده از طریق وب سایت خود را یا از طریق آژانس های مسافرتی های مختلف.

  و به همین دلیل به کمپینگ نیست؟ امروز کمپینگ است مانند شما آن را به یاد داشته باشید به عنوان یک بچه! ما به تازگی یک آخر هفته در ساحل و یا یک سفر کمپینگ در maountains نظر گرفته شود. از آنجا که آن بالا فصل، تعطیلات آخر هفته در ساحل به ما ۲۵۰ $ / شب هزینه! و این فقط برای اتاق بود! که هزینه های متورم از وعده های غذایی را شامل نمی شود. آخر هفته کمپینگ در پارک دولت، از سوی دیگر، ما هزینه ۴۸ $. و به مدت چهار روز بود! ما در کل برای مواد غذایی ۸۰ $ برای سفر و در نتیجه صرفه جویی خالص ۹۲۲ $ برای کل چهار روز بود! و اردوگاه Park دولت یک دریاچه برای شنا با تمیز، ساحل شنی، حمام مدرن زیبا با دوش آب گرم، و ما به عنوان یک خانواده کمپینگ یک تجربه و چسب فوق العاده زیر ستاره ها، حال

  آژانس های مسافرتی محلی نیز می توانید توصیه خوبی در مورد که در آن بسته به سن کودکان است. آنها بسیاری از بازخورد از افراد دیگر با خانواده و احتمالا به مقصد بسیاری از خود سفر، به طوری که آنها قطعا می تواند اشاره گردشگران در مسیر درست با تعداد زیادی از معاملات سفر خانواده بزرگ است. بخش سفر در روزنامه محلی یکشنبه است نیز محل خوبی برای معاملات سفر خانواده توجه کنند. بسیاری از تبلیغات تابستان است در حال حاضر بیش از حد وجود دارد، بنابراین در اوایل کتاب به دست آوردن بهترین معامله خانواده سفر! از آن لذت ببرید و لذت ببرید!


برچسب ها: تخفیف ، خانواده ، سفر ،